Działka budowlana
Błękitna, Stanisławów Pierwszy, mazowieckie
- 880 000 zł
- 1 350 m²
- 651,85 zł/m²
Przemysław Baran
Skontaktuj się
Działka budowlana
Błękitna, Stanisławów Pierwszy, mazowieckie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 9 maja 2026
880 000 zł 1 350 m² 651,85 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 880 000 zł (651,85 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 350 m²
- kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 30m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEBIRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 5
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Błękitna, Stanisławów Pierwszy, Nieporęt, legionowski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, kościół, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Działka budowlana przy ulicy Błękitnej w Stanisławowie pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowa pod inwestycję.
Działka nr 240/19 powierzchnia 1350 m² przy Kanale Żerańskim, idealna pod dom całoroczny
Cena: 880 000 zł
Położona tuż przy Kanale Żerańskim, w otoczeniu zieleni i blisko natury. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w spokojnym, naturalnym środowisku, nie rezygnując z dostępu do mediów i infrastruktury. (...)