Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Stanisławów Pierwszy – oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Sławka

Ursus,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

46 177 zł757 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje przestrzeń o pow. 757 m2 do najmu w nowoczesny budynku usługowobiurowym w stanie deweloperskim. Obiekt znajduje się przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Warszawa

Bielany,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

9 600 €2 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2000m2 pod magazynowanie lub produkcję Warszawa, bielany. Powierzchnia biurowo-socjalna od 50m2 do 350m2. Opis: posadzka o nośności 5t/ m2 wysokość 10,0.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zakładowa

Rogowiec(Stanisławów Pierwszy + 15 km)

5 900 000 zł8 535,89 m² 691,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 885 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość, którą stanowi kompleks produkcyjno magazynowy z zapleczem socjalno- biurowym zlokalizowany w województwie łódzkim, powiecie bełchatowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Warszawa

Bielany,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

10 240 zł320 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 320 m2. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny i trasy S7. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany, ul. Inna

Wawer,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

39 662 €5 666 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do Wynajmu Nowoczesnej Powierzchni Magazynowej w Południowo-Wschodniej Części Warszawy - Dzielnica Wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Warszawa

Białołęka,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

11 094 000 zł887,48 m² 12 500,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt usługowo - biurowy w kameralnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Białołęce, w rozwijającym infrastrukturę handlowo - usługową Tarchominie. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

4 690 000 zł1 360 m² 3 448,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek warsztatowo - magazynowy Z częścią socjalną I mieszkalną! Obiekt położony w Gminie Nieporęt w bliskim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr. 633(warszawa - Nieporęt), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśny Zakątek

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wynajmę lokal usługowy w Stanisławowie Pierwszym o pow. 60 m (parter) przy ul. Leśny Zakątek 2 ( róg Jana Kazimierza ). Tel. kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

550 000 zł1 040 m² 528,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Obiekt wolnostojący z własną przystanią przy Kanale Królewskim.Budowa na etapie stanu surowego , wykonane instalacje wewnętrzne. Parter : 135 metrowy salon około 6 m wys.z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 900 zł135 m² 14,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Hala magazynowa o wymiarach 15,50x8,50 m.Wysokość 3,20-2,90 m.Położona niedaleko ruchliwej ulicy Jana Kazimierza.Teren ogrodzony i utwardzony.Idealne na magazyn,nieuciązliwe usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Wawer,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

50 000 zł600 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych prezentuje ofertę wynajmu niezależnego, 3-poziomowego obiektu w Marysinie Wawerskim. Budynek ma 600m2 i zlokalizowany jest przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 600m2 zlokalizowana Warszawa Wesoła standard: konstrukcja namiotowa posadzka kostka brama poziom '0' 4/4m wysokość 7 m w kalenicy media: prąd atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Bródno,Warszawa(Stanisławów Pierwszy + 17 km)

2 900 000 zł460 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość wybudowana pod kątem funkcji biurowej, następnie użytkowana jako przedszkole. Bliskość stacji metra "kondratowicza". Budynek zlokalizowany w willowej części Targówka, okolica.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij